تبلیغات
مجله اینترنتی عشق مشرقی - فایده های تعجب برانگیز لیموهای ترش و شیرین
مجله اینترنتی عشق مشرقی
عطر بوسه های تو رااز کدام گل سراغ گیرم ...

                      موسسه علوم بهداشت ، 819  NL.L.C . خیابان  بالتیمور 
 
این آخرین دست آورد پزشكی در طب موثر ، برای سرطان است !

 
  لیمو (از مرکبات) محصولی معجزه آسا برای کشتن سلول های سرطان است ؛ که 10000 بار قوی تر از شیمی درمانی است .
چرا ما در مورد آن نمی دانیم ؟ چون آزمایشگاه ها (شرکت های دارو سازی)  با ساخت مشابه و مصنوعی آن سود زیادی میبرند . شما هم اکنون می توانید به یک دوست کمک کنید تا از آنها بی نیاز شود و بداند که آب لیمو در پیشگیری از بیماری بسیار مفید است .
 طعم آن  شیرین یا ترش ، و لذت بخش  است  و فاقد اثرات وحشتناک  شیمی درمانی  است .
چگونه است که بسیاری از مردم باید بمیرند ، در حالی که این خواص محرمانه و محفوظ  نگه داشته شده است ، تا مبادا منافع شرکت های بزرگ مولتی میلیونر را به خطر بیفتاد ؟
همانطور که می دانید ، درخت لیمو در دو نوع لیمو شیرین و لیموترش شناخته شده است . شما می توانید از این میوه به روش های مختلف مصرف کنید :
شما می توانید آنرا به صورت استفاده از ، افشره ، نوشابه های آماده ، شربت ،  شیرینی ، روی غذا ، گوشت و غیره ، مصرف کنید .
لیمو بسیاری از خواص را داراست ،  اما  جالب ترین اثر آن در  کیست  و تومورهاست  .
خاصیت این گیاه در بهبود  سرطان از همه نوع ثابت شده  است . برخی از دانشمندان می گویند که در تمامی انواع سرطان بسیار مفید  است .
همچنین به عنوان یک داروی ضد میکروبی در برابر عفونت های باکتریایی و قارچ ، و مقابل انگلهای داخلی و کرم ها موثر است . و همچنین تنظیم کننده فشار خون  بیش از حد بالا و ضد افسردگی ، استرس و اختلالات عصبی است .
منبع این اطلاعات جالب است : این اطلاعات از یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو در جهان می آید ، که می گوید تست های آزمایشگاهی بیش از 20 سال از سال 1970 ، نشان داد که عصاره لیمو در تخریب سلول های  بدخیم   در 12 نوع سرطان ، از جمله روده بزرگ ،  پستان ، پروستات ، ریه  و لوزالمعده ، و ... تاثیر دارد .
ترکیبات این میوه 10،000 بار بهتر از محصول  Adriamycin ، و مواد دارویی که به طور معمول در شیمی درمانی در جهان استفاده می شود ، کاهش رشد سلولهای سرطانی را نشان داد . و چه شگفت آور است ، و شگفت آور تر اینکه ؛ این نوع از درمان با عصاره لیمو تنها سلول های سرطانی بدخیم را از بین میبرد و بر روی سلول های سالم تاثیر نمی گذارد .
 
منبع : موسسه علوم  بهداشت ،  819 N. L.L.C.   خیابان   بالتیمور ،  MD1201برچسب ها: لیمو، خواص درمانی لیمو،
ارسال توسط اکبر کریمی خرمی
آرشیو مطالب
دیگر مطالب
پیوند های روزانه
امکانات سایت
blogskin

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی