تبلیغات
مجله اینترنتی عشق مشرقی - یک ابتکار جالب
مجله اینترنتی عشق مشرقی
عطر بوسه های تو رااز کدام گل سراغ گیرم ...

یك گرافیك‌كار فرانسوی دست به ساخت تصویر انیمیشن تركیبی زده كه صدها چهره را به طور یکپارچه و پشت سر هم در یك تصویر جمع كرده است.

به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این آمیختگی تصاویر توسط میشل ریناود، گرافیست حركتی فرانسوی با عكس‌های سیاه و سفیدی كه توسط مایكل جانگ، ‌عكاس آمریكایی گرفته شده، به وجود آمده است. 
این فایل گیف (GIF) با فشرده‌سازی چندین تصویر در یك انیمیشن شكل گرفته كه بخشی از یك ویدئوی یك و 24 دقیقه‌ای را شكل می‌دهد.

گیف یك فرمت تصویر بیت‌مپ است كه برای اولین بار در سال 1987 معرفی شد. از این فرمت بیشتر برای انیمیشن‌های كوچك یا كلیپ‌های وضوح پایین از تلویزیون یا فیلم استفاده می‌شود. 
این مجموعه با یك سری چهره تار از پرتره‌های «هوای تابستان» جانگ كه از شركت‌كنندگان یك رقابت برای ارائه گزارش هواشناسی در یك تلویزیون محلی در سال 1983 گرفته شده، آغاز می‌شود.

در این تصاویر با چهره‌های پیر و جوان، خندان و جدی روبرو می‌شویم كه به طور چشمگیری وسعت داده شده و منقبض می‌شوند. چهره‌های زنانه به چهره مردانی با سبیل چخماقی و نوجوانان كك ‌ومكی با پوزخندی بر چهره تبدیل می‌شوند. 
ریناود در گفت‌وگو با میل‌آنلاین اظهار كرد: من گیف را به عنوان یك رشته خاص خود دوست دارم. آنها یك گروه كوچك تصاویر منتخب را برای چندین بار در هم پیچانده و بر جزئیات مانند یك فیلم كوتاه هیپنوتیزمی به شدت تاكید دارند. من با نسخه گیف آمیختگی، توانستم یك شکل‌گیری (مورفینگ) را درون یك شکل‌گیری دیگر قرار داده و سپس آمیختگی ویدئویی را به آن اضافه كردم. 
ریناود از طریق شركت خود با نام «دونون» به آفرینش و ساخت آنچه خود پروژهای بدیع، تعاملی و جالب می‌نامد، می‌پردازد.

آرشیو مطالب
دیگر مطالب
پیوند های روزانه
امکانات سایت
blogskin

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی